Copyright © INDEPENDANCE

OBOZY wakacyjne


"Korzenie i skrzydła"
Wakacje z tańcem na łonie natury

21-28 lipca 2018, Wesołowo, Mazury 

Prowadzą: Zuzanna Pędzich i Joanna Mikołajczyk

W tym roku zapraszamy na Mazury, do wyjątkowo urokliwego miejsca - po ostatnich warsztatach wakacyjnych nie mogę się doczekać żeby tam wrócić! O ile tylko pogoda pozwoli większość zajęć będzie na łonie natury. Zatańczymy tańce związane z ziemią i niebem, ciężarem i lekkością , pogłębiając kontakt z ziemią m.in. w tańcach afrykanskich i odnajdując ruch, który uskrzydla pod okiem spoglądających na nas z góry bocianów. Będziemy też delektować się pysznym jedzeniem i spacerami po pięknej okolicy. 

IMG_7165.JPGZapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i aktywnym wypoczynkiem w dobrym towarzystwie. Skorzystać z warsztatów mogą także terapeuci, psychologowie i trenerzy, którzy chcieliby urozmaicić prowadzone zajęcia wzbogacając je o elementy ruchowe. Uczestnicy otrzymają muzykę do  kilku tańców,  których nauczymy się na tyle dobrze by można się było nimi  dzielić z innymi,  czy to na spotkaniach towarzyskich czy warsztatach.

W programie codziennie:

- poranna medytacja (Zuzanna)
- dwugodzinne zajęcia z tańca kreatywnego przeplatanego tańcami w kręgu (Zuzanna)
- godzina tradycyjnych tańców afrykańskich z elementami tańca intuicyjnego (Joanna)
- wieczorne tańce w kręgu  (Zuzanna)

W ramach niespodzianek krótki warsztat "Malowanie światłem" - malowania techniką secorell, idealnie nadającą się do malowania ruchu oraz marzeń (Zuzanna)

Współprowadząca warsztaty Joanna Mikołajczyk uczy się tańców afrykańskich od 10 lat u afrykańskich tancerzy w Gwinei, Gambii, Senegalu. Prowadzi też w Gdańsku zajęcia tańca intuicyjnego, tworząc przestrzeń w której można eksplorować taniec i ruch, wyjść z głowy i podążać za mądrością ciała, rozluźnić się i zanurzyć w siebie. 

Wesołowo położone jest tuż przy kanale Mazurskim oraz jeziorze Oświn z rezerwatem ptactwa. W pobliżu jezioro Mamry oraz miasteczko Węgorzewo – około 12 km, jezioro Rydzówka – około 5 km, można tam dotrzeć rowerami, które są do dyspozycji na miejscu.

Będziemy mieszkać w pensjonacie, który powstał w budynku szkoły z 1918 roku, a fundamenty pochodzą z początku XVIII w. Budynek jest świeżo po remoncie, ale zachowany został dawny klimat. Tańczyć będziemy zarówno w przestrzennej sali z drewnianą podłogą, jak i na dworze. W pobliżu domu jest staw z pomostem i sad owocowy. Wegetariańskie posiłki ze świeżych warzyw z własnego ogrodu przygotuje dla nas właścicielka domu, znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i kuchni pięciu przemian.

Pokoje: 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami i bez, pierwszeństwo rezerwacji według kolejności zgłaszania się na warsztat. Ilość miejsc ograniczona do 15 osób.

Koszt tygodniowego pobytu z wyżywieniem: 875zł (płatne na miejscu), koszt warsztatów 750zł. Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy wysłać  zgłoszenie na info@choreoterapia.com.pl i wpłacić 250zł na konto:

Centrum Independance, Rybnicka 77, 02-432 W-wa
30 1140 2004 0000 3102 3918 1113

Pozostałą część opłaty za warsztat należy przesłać do 15 czerwca. Przedpłatę można wycofać do 15 czerwca, po tym terminie nie będzie zwracana.

Gorąco zapraszamy!

Informacje i zapisy: info@choreoterapia.com.pl

 

Zuzanna Pędzich  •   Terapia Tańcem i Ruchem (DMT)  •   Warsztaty  •   Ruch Autentyczny  •   Kontakt  •   Linki