Na jakie konkursy taneczne możemy obstawiać zakłady u bukmachera

Powszechnie wiadomo, że u bukmachera online możemy obstawiać prawie każdy rodzaj sportu. Jednakże nie wszyscy wiedzą, że zakłady bukmacherskie obejmują też wiele innych wydarzeń – tych wychodzących poza tradycyjne dyscypliny sportowe. Jedną z takich atrakcji jest „Taniec z Gwiazdami”, gdzie możemy typować zwycięzcę aktualnej edycji lub bieżącego odcinka.

„Taniec z Gwiazdami” kwintesencją polskiej rozrywki

„Taniec z Gwiazdami” dotarł do polskiej telewizji zza oceanu i bardzo szybko zyskał sobie olbrzymie poparcie wśród polskiej publiczności. Emitowany na Polsacie, a wcześniej na TVN, ten niesamowicie rozrywkowy program za każdym razem skupia przed telewizorem miliony widzów z całego kraju. Niektóre z odcinków cieszą się naprawdę dużą frekwencją, nierzadko sięgającą nawet 4-7 milionów osób.

W Polsce „Taniec z Gwiazdami” doczekał się już jedenastu edycji. I pomimo tak dużej liczby odcinków, w dalszym ciągu utrzymuje pozycję jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Podczas konkursu widzowie mogą podziwiać taneczne zmagania gwiazd polskiego kina, telewizji i estrady, a także wielu znanych celebrytów. Na zwycięskim podium TzG zdążyły się już uplasować m.in. takie sławy jak Agnieszka Sienkiewicz, Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, czy Kinga Rusin. A jeżeli chodzi o prowadzących, tutaj również postawiono wyłącznie na znane osobistości, jak Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz, Hubert Urbański, czy Magda Mołek.

Warto zaznaczyć, że „Taniec z Gwiazdami” opiera się nie tylko na pierwszorzędnej rozrywce, ale również na tradycyjnej rywalizacji w formie konkursu. A to oznacza, że możemy obstawiać u bukmachera zakłady na TzG tak samo, jak na typowe rozgrywki sportowe. Jest wiele osób, które decydują się na obstawienie swojego faworyta u bukmachera, aby jeszcze bardziej spotęgować swoje doznania z oglądania tych cudownych, tanecznych zmagań na parkiecie.

„Taniec z Gwiazdami” i bukmacherskie zakłady online

Jeżeli interesuje nas mały hazard podczas oddawania się urokom TzG, możemy stosunkowo szybko znaleźć bukmachera online, który udostępni nam taką możliwość. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie rankingów najlepszych bukmacherów online. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że bukmacher jest wypłacalny, uczciwy i prowadzi swoją działalność zgodnie z prawem.

„Taniec z Gwiazdami” od dawna cieszy się wysokim kursem wśród bukmacherów, a do tego oferuje różne promocje, które mogą znacznie podwyższyć poziom naszej ekscytacji. Jedną z takich promocji jest chociażby gra bez podatku, podczas gdy inne pozwalają na wykorzystywanie kuponów pojedynczych i freebetów.

W „Tańcu z Gwiazdami” mamy do wyboru dwa główne typy zakładów. Pierwszy umożliwia obstawianie finałowego zwycięzcy programu. Z kolei drugi daje nam szanse na obstawianie zwycięzców danego odcinka. Niektórzy bukmacherzy pozwalają też na typowanie nazwisk tych uczestników, którzy zaliczą porażkę i odpadną albo uzyskają awans do kolejnego odcinka. Wielu bukmacherów online lubi urozmaicać swoje zakłady, dlatego nierzadko możemy natknąć się na opcje, których nie znajdziemy u innych bukmacherów.

Trzeba przyznać, że każda edycja Tańca z Gwiazdami charakteryzuje się bardzo dobrymi kursami u bukmacherów. Dzieje się tak, ponieważ zwykle są to zakłady długoterminowe, w których typujemy potencjalnego zwycięzcę całego programu. Najwyższy współczynnik z reguły utrzymuje się w początkowych etapach edycji, który zaczyna się zaniżać dopiero w późniejszych odcinkach – gdy odpadają z programu kolejne osoby.

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka, czyli tzw. cashback, to jedna z najlepszych form zakładów online, dzięki której możemy odzyskać postawione pieniądze. Bukmacherzy online zwykle oferują cashbacki tylko do określonej kwoty. U jednego bukmachera może to być 100 PLN, z kolei u innego nawet 300 PLN lub więcej. Jeżeli, przykładowo, strzeliliśmy gafę i omyłkowo obstawiliśmy jakiś zakład, wówczas możemy uzyskać zwrot naszych środków i wykorzystać je do obstawienia kolejnych zakładów. Jest to bardzo podobna zagrywka do tej, którą stosują kasyna online. Wszystko o najlepszych kasynach mobilnych przedstawia strona najlepszekasynoonline.pl.

Mało tego, niektórzy bukmacherzy online udostępniają też specjalne kody bonusowe, które pozwalają zwiększyć limit cashbacku o pewien procent. Zazwyczaj jest to suma w okolicach 50 PLN. Zakłady tego typu możemy stosować na obstawianie uczestników, którzy według nas zaliczą awans do kolejnego etapu, jak również i na tych, którzy odpadną w bieżącym odcinku. I należy mieć też na uwadze, że zwrot naszych środków przekazywany jest na saldo główne.

Darmowe zakłady bukmacherskie

Darmowe zakłady bukmacherskie od dawna cieszą się sporym powodzeniem. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zakłady tego typu pozwalają nam na obstawianie kuponów, jednocześnie trzymając w ryzach nasz portfel. Dzięki tej opcji nie musimy poświęcać własnych oszczędności, żeby typować bardziej ryzykowne zakłady.

W związku z tym, jeśli mamy zamiar skorzystać z tej metody, musimy wiedzieć, że darmowe zakłady online zazwyczaj nie przekraczają progu 50 PLN. Darmowe zakłady możemy uzyskać, zakładając stałe konto, akceptując zgody marketingowe, lub wpisując kody bonusowe. Jest to jedyna opcja zakładów u bukmachera online, za które nie musimy płacić z własnej kieszeni.

Bonusy bukmacherskie

Obstawianie zakładów na „Taniec z Gwiazdami” ma jeszcze jedną ogromną zaletę – znakomite bonusy i premie pieniężne. Gdy tylko „Taniec z Gwiazdami” stanął na szczycie rozrywki telewizyjnej w naszym kraju, bukmacherzy z miejsca rozpoczęli pracę nad jak najszczodrzejszymi ofertami dla miłośników zakładów online. Dlatego dzisiaj, zanim zdecydujemy się na zakłady na TzG, warto sprawdzić oferty u różnych bukmacherów, szukając atrakcyjnych bonusów i innych promocji.

Najpowszechniejszym bonusem bukmacherskim jest bonus od depozytu, który bardzo często jest również częścią bonusu rejestracyjnego w renomowanych kasynach online. I, podobnie jak w kasynach online, bonus od depozytu zwykle przyznawany jest podczas rejestracji i zakładania konta. Należy też dodać, że takie bonusy dostępne są głównie u czołowych bukmacherów internetowych.

Mało tego, u najlepszych bukmacherów bonus od depozytu może osiągnąć bardzo duże rozmiary – nawet do 2000 PLN, a czasami jeszcze więcej. Z kolei inni oferują nawet 100% bonusu od depozytu. A to oznacza, że nasza kwota zostanie podwojona. Niejeden taki bonus obejmuje również obstawianie zakładów na „Taniec z Gwiazdami”. Z racji tego nie warto śpieszyć się z wyborem bukmachera online, tylko dokładnie zapoznać się z dodatkami, jakie oferuje.

Następny post Tańce indywidualne